Мемлекеттік қызметтер туралы есеп 2023 жыл

2023 жылга көрсетілген мемлекеттік қызметтер туралы есеп

«Акмола облысы білім баскармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімінің Ы.Алтынсарин ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» КММ занды мекенжайы: Ы.Алтынсарин ауылы, Абай көшесі 33.

2023 жылы мектеп 4 түрлі кызмет керсетті:

1. Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау бойынша – 42 қызмет көрсетілді. Оның ішінде 0 қағаз жүзінде, ал 42 электрондық үкімет порталы арқылы қызмет көрсетілді.
  2. Денсаулық жағдайы бойынша ұзақ уақыт бойы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау бойынша – 0
  3. Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау бойынша – 66 қағаз жүзінде қызмет көрсетілді.
  4. Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың түпнұсқаларын беру бойынша – 1 электрондық үкімет порталы арқылы қызмет көрсетілді.

Көрсетілетін қызметті алушыларға қажетті барлық ақпарат http://sh-ybyrai-celinograd-akmol.edu.kz/ ресми интернет сайтында қолжетімді.

Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары мен ережелері мектептегі ақпараттық стендтерде орналастырылған. Өзіне-өзі қызмет көрсету бұрыштары бар.

2023 жылы әлеуметтік желілерде мақала жарияланды. Интернет - ресурстар арқылы ай сайын халыққа мемлекеттік қызметтерді көрсету тәртібі туралы ақпараттандыру жұмыстары жургізілді. Мектеп мемлекеттік қызметтерді жүзеге асыру ушін қажетті компьютерлік техникамен қамтамасыз етілген. 2023 жылы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша шағымдар түскен жоқ.

2024 жылы жеке тұлғаларды қолжетімді және сапалы мемлекеттік қызметтермен қамтамасыз ету жұмыстары жалғасады.

Мектеп директоры:  Шахарбаев  Т.А.

Әлі пікірлер