"Мектепке жол" Республикалық акциясы -2022

Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің 2022 жылғы 20 шілдедегі №6-15-2/3135-И хаты негізінде 2022 жылдың 1 тамызы мен 30 қыркүйек күндері аралығында «Мектепке жол» Республикалық акция өтетінін хабарлайды.
Ағымдағы жылы бұл әлеуметтік бағытталған министрліктің бастамасы "Мектепке жол-шекарасыз жақсылық" ұранымен өткізіледі.
Аталмыш шараның мақсаты: балалардың жаңа оқу жылына дайындық кезеңінде көмек көрсету және әлеуметтік себептер бойынша балалардың мектепке бармауының алдын –алу үшін материалдық және басқа да көмек көрсету.
Ы.Алтынсарин ауылының  жалпы орта білім беретін мектебінің Қамқоршылық Кеңесінің төрағасы Р.Т.Қайыржановтың белсенділігімен әлеуметтік санаты бар отбасыларға әрдайым көмек жасалып жатыр. Қамқоршылық Кеңестің отырысында «Мектепке жол» акциясының жоспары мен алдағы атқарылатын жұмыстары талқыланды.Жеке кәсіпкерлер де, белсенді ауыл азаматтары, әкімдік те   бұл шарадан тыс қалып жатқан жоқ. Бірлесіп жақсылық жасаудан аянбайық!

Жаңартылған күні: 17.10.2022 00:05
Құрылған күні: 17.10.2022 00:08